vrl logo  
vrl@vrlenergy.com   0 216 390 70 38
Virtual Region Leader Enerji Gıda Tur.San Tic Ltd Şti
 
pix
  ANASAYFA icon FİRMAMIZ icon ÜRÜNLER icon İLETİŞİM icon ULAŞIM icon bayrak ENGLISH  
 
 
  FİRMAMIZ  
 

Biz, en kısa zamanda,mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için her müşterimizin sorun ve taleplerini perspektif, dürüstlük ve bağlılık ilkelerinden ele alır. Gerek imalatını100% müşterimizin istediği özelliklere uygun olarak kendimiz yapar veya bizim için özel üretim yapan imalatçılarımıza imal ettiririz.İmalatı biten ürünlerin İthalat ve ihracat aşamalarında müşterilerimize gerekli tüm danışmanlık ve lojistik hizmetlerini de Müşterilerimize sağlarız.

Danışmanlarımız,müşterilerimizin her tür ihtiyaçlarını belirlemede en iyi ve en etkin pazarlama çözümlerini geliştirirler.İthalat ve ihratçılara günlük danışmanlık hizmetleri yanısıra belgeleme, lisans hizmetleri,% 100 gümrüksüz özel ithalat lisansı,tüketim malları ve hammaddeler için DEPO işlemini hazırlarlar.

Tedarikçilerimizin dolaşımdaki ürünlerinin teşvik ve tanıtımı yapılarak Pazar ve müşteri temin edilir. Müşterilerimize,seri bir şekilde evrak akışını yaparak zamandan tasarruf sağlanır.

İşletmeler daha çok globalleşme ile geleneksel pazarlarının dışında uluslararası iş stratejilerini izlemek durumundadırlar.Bu nedenle doğal olarak bu pazarlara giriş veya genişleme,zaman ve para gibi önemli arguman gerektirir.Bu riskin fırsata dönüşmesinde en önemli araç uzmanlık ve,kurulacak sağlıklı bağlantılardır.

Biz,Virtual Region Leader olarak,müşterilerimize gitmek istedikleri yere en kolay şekilde gidebilmeleri,para ve zaman açısından en uygun zemini yaratabilmek için Global pazarlama ve iş çözümleri sunmaktayız. Firma olarak Türk imalat v e ihracat şirketlerinin Orta Doğu ülkelerindeki müşterilerine ulaşmalarını sağlamak için AMMAN-ÜRDÜN de bulunan merkezimizeki uzman ekibimizle ve yine Orta Doğu daki müşterilerimizin talep,istek ve beklentilerini Türk imalatçılarından temin etmeleri amacıyla İSTANBUL daki merkez ofisimizde uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ; Global iş ve pazarlama çözümlerine önemli boyut kazandırmak için doğru iş ağları kurmak ve müşterilerimizin bu pazarlara açılmalarını sağlamaktır.

Genel Koordinatör

 
 
 
vrl logo Anasayfa   |   Firmamız   |   Ürünler   |   İletişim   |   Ulaşım tel

Elektrik Ürünleri

Kablo Taşıma Sistemleri

Kazanlar ve Brülörler

Kablolar Ve İletkenler

Su Arıtma Sistemleri

Mekanik Ürünler

copyright 2014 © Virtual Region Leader   Sea bilişim